MAKİNE İMALAT

Kalen Teknoloji Makina İmalat

Firmamız, müşteri ihtiyaçlarına göre, hat ve sistem tasarımları yaparak, söz konusu ürünleri imal edip müşteriye teslim edebilmektedir. Müşterilerinin, anahtar teslim projelendirme ihtiyaçlarına tek kaynaktan cevap verebilmektedir. Firmamız, müşterilerini ziyaret ederek, sorunları tespit eder ve bu sorunlara mühendislik bakış açısıyla çözüm getirerek projelendirmeyi hedeflemektedir.

Firmamız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tespit ederek en uygun çözümleri içeren tasarımı gerçekleştirmekte ve özel amaçlı makinaların imalat hizmetini vermektedir. Ürün, sistem ve alt sistemlerin optimum kavramsal ve detaylı mekanik tasarımları, iki ve üç boyutlu çizimleri, teknik resimlerinin hazırlanması, montaj dokümanlarının hazırlanması, tedarik faaliyetlerin planlanması, kalite gereklerinin belirlenmesi gibi tasarım sürecinin tüm faaliyetleri KALEN bünyesinde proje bazlı olarak gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda, Firmamız, farklı sektörlere, özel makine tasarımları ve imalatları gerçekleştirme hizmeti vermektedir. Söz konusu makinalar, kullanıcılarına teknik ve mali açıdan birçok avantaj sağlamaktadır.